На Чернівеччині гряде покращення автошляхів - так сказав Фищук (Відео)

26.12.2017 10:43   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук у програмі «Суть Речей» на Радіо 10 розповів про ремонт дороги на Путилу.

Слухач: Про дорогу на Путилу нам розкажіть. Там були проблеми. 

Олександр Фищук: Там були проблеми протягом кількох десятків років. У нас проблема в тому, що нам треба побудувати два мости у селі Розтоки ще після повені 2008 року. Там забрало повінню частину дороги. Ми запланували у 2017 році 30 мільйонів гривень з митного експерименту виділити, щоб підготувати всі роботи і зробити певні об’єми робіт, перекрити мости тими балками. Наскільки мене інформувала служба автомобільних доріг, то там на наступний тиждень перекриють вже балками один з мостів. Це буде певний успіх і зрушення. 

Але там є ще багато проблем. Коли складали кошторисну проектну документацію, то оцінили ці мости у 100 млн. Проводили два рази тендерні процедури, але ніхто не з’явився, бо на сьогоднішній день занижена та цінова пропозиція, яка подавалася. Бо навіть на сьогодні ті, хто взялися встановлювати балки за тих 30 млн, то вони кажуть, що їм на сьогодні ці балки відпускають на 50% дорожче. Як вони мають вкластися у цю пропозицію?.. Це раз. 

Друге: це є немалі досягнення, що разом з колегою моїм, головою ОДА Івано-Франківська, там зроблена частина дороги і майже вже завершена на франківській стороні. У нас уже буде зовсім інша дорога не та, що була минулого року. Хоча минулого року ми надавали їм матеріали і допомогу, щоб вони засипали ями, щоб люди нормально доїхали на Вихід на полонину.

Біля Підзахаричів ми зробили поточний ремонт дороги, ми поставили там асфальтобетонне покриття. Там треба сьогодні вкласти немалі гроші, але хотів би сказати, що завдяки Максиму Бурбаку, таки заклали окремим рядком, що на дороги Чернівці-Житомир закладено 1 мільярд. З 1 мільярда 400 мільйонів, і це підтвердили в Міністерстві інфраструктури, іде на Чернівецьку область. Тому ту частину дороги - 56 км, що йде до Хмельницької області, ми на 80% зробимо, покращимо.

За матеріалами http://www.bukinfo.com.ua 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews