Ще одного наркоторговця викрила поліція у Чернівцях

Опубліковано:
28 Січня, 2018 о 15:05
Ще одного наркоторговця викрила поліція у Чернівцях
Фото: БукІнфо

Працівники Управління протидії наркозлочинності задокументували протиправну діяльність 37-річного жителя Чернівців. Під час проведення спецоперації поліцейські встановили, що чоловік продав 10 грамів канабісу, вторгувавши за наркотик 2 тисячі гривень, – пише БукІнфо.

Як повідомили БукІнфо у відділі комунікації ГУНП в Чернівецькій області, в автомобілі зловмисника правоохоронці виявили та вилучили вказану суму грошей, а також ще 2 згортки з марихуаною, загальною вагою 20 грамів. Вилучені наркотичні речовини працівники поліції направили на експертизу.

Злочинцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Наразі проводиться досудове розслідування.



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #злочин, #наркотик, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Прожив місяць під танком й майже рік у полоні: історія військового з Буковини Чучка
11:45, 9 Травня, 2025

Прожив місяць під танком й майже рік у полоні: історія військового з Буковини Чучка

Блоги

ТОП новини Буковини: