У Чернівцях хочуть запустити новий автобусний маршрут

27.02.2018 21:42   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька
Жителі Чернівців зареєстрували чергове електронне звернення щодо створення нового автобусного маршруту, яке вже набрало необхідну кількість голосів.

Електронна петиція чернівчан про створення нового міського автобусного маршруту з початковою зупинкою ЗОШ № 10 та кінцевою зупинкою вул. Головна, 219 набрала 252 голоси. Про це йдеться на сайті city.cv.ua.

Згідно п. 1.2 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», звернення буде зареєстровано та розглянуто в порядку, передбаченому для розгляду звернень громадян виконавчим органом міської ради та невідкладно передано відповідному органу чи посадовій особі.

Згідно п. 2.1 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція буде розглянута впродовж 10 робочих днів з дня оприлюднення.

Згідно п. 3.1. розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція після її реєстрації розглядається органом або посадовою особою, яким вона подана. На розгляд запрошується ініціатор, якому надається право представляти свою електронну петицію. Ініціатор може делегувати право представляти свою електронну петицію представнику.

Результат розгляду буде оприлюднено на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.

За матеріалами https://pogliad.ua 

null
 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews