Ініціативу організувати травмпункт на вулиці Героїв Майдану в Чернівцях заблокували місцеві депутати. Пише http://www.cv24.com.ua
Пропонували облаштувати травмпункт в міській лікарні № 1 (колишня залізнична лікарня), однак, ця ідея не знайшла підтримки серед депутатського корпусу. Про це повідомив міський голова Олексій Каспрук.
Перегляньте також:
- У Чернівцях встановили модульну вбиральню
- У тендері на ремонт частини вулиці Головної у Чернівцях визначили переможця
«Якщо якась біда стається – ожеледь чи ще щось, травмпункт переповнений. У нас є лише один травмпункт, він знаходиться на вулиці Фастівській. Водночас, перша лікарня має вільні площі, і нашим бажанням було її розвивати, – розповів Каспрук.
Заблоковано не лише цю, але й ряд інших ініціатив програми по департаменту містобудівного комплексу і земельних відносин. Раніше міські обранці заблокували фінансування ряду об’єктів Чернівців по програмі «Комфортне місто».
За матерілами http://www.cv24.com.ua