У центрі Чернівців аварійні служби шукали вибухівку

Опубліковано:
21 Квітня, 2018 о 10:15
У центрі Чернівців аварійні служби шукали вибухівку
Фото з мережі Інтернет

У Чернівцях співробітники поліції та аварійних служб проводили перевірку території на наявність вибухонебезпечних предметів на Соборній площі.

Як передає molbuk.ua, на площі перебували співробітники правоохоронних органів, ДСНС, швидкої допомоги та газової служби. Вони обгородили частину площі біло-червоною смужкою та проводили перевірку на наявність вибухівки.



У центрі Чернівців аварійні служби шукали вибухівку: виявили жіночу сумку   У центрі Чернівців аварійні служби шукали вибухівку: виявили жіночу сумку

За повідомленням прес-служби патрульної поліції Чернівецької області, небайдужі громадяни повідомили поліцейським про підозрілий предмет. Правоохоронці за вказаною адресою знайшли жіночу сумку, яка жодної небезпеки для оточуючих не несла.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #замінування, #новини буковини, #новини чернівців, #сумка, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
«Доступ до правдивої інформації є так само важливим, як доступ до питної води» — очільниця Львівського медіафоруму Оля Мирович
22:54, 20 Липня, 2025

«Доступ до правдивої інформації є так само важливим, як доступ до питної води» — очільниця Львівського медіафоруму Оля Мирович

Блоги

ТОП новини Буковини: