На Буковині чоловік вкрав з бюстгалтеру супутниці майже дві тисячі доларів

Опубліковано:
23 Травня, 2018 о 14:15
На Буковині чоловік вкрав з бюстгалтеру супутниці майже дві тисячі доларів
Фото з мережі Інтернет

У Чернівецькій області чоловік вкрав з бюстгалтеру супутниці майже 2 тисячі доларів. 

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на вирок, що опублікований у Єдиному державному реєстрі судових рішень. 



Глибоцький районний суд Чернівецької області засудив чоловіка, що напідпитку пограбува свою знайому під час спільного відпочинку в готелі. Суд встановив, що раніше не судимий громадянин України, росіянин за національністю, 4 січня 2018 року напідпитку проводив час разом зі знайомою в одному з готелів Чернівецької області. 

Доки жінка відпочивала, він вирішив збагатитися та вкрав 1900 доларів, які вона зберігала в бюстгалтері. Після злочину чоловік зник з номеру та на власний розсуд розпорядився коштами. 

Обвинуваченому призначили покарання у вигляді 220 годин громадських робіт.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #злочин, #крадіжка, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Прожив місяць під танком й майже рік у полоні: історія військового з Буковини Чучка
11:45, 9 Травня, 2025

Прожив місяць під танком й майже рік у полоні: історія військового з Буковини Чучка

Блоги

ТОП новини Буковини: