Перший заступник голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк у ході зустрічі з представниками Місії ОБСЄ повідомив, що з 2013 року для 20-х жителів Буковини встановлено статус осіб, які постраждали від торгівлі людьми.
Посадовець повідомив, що вперше в Україні, Чернівецька ОДА ініціювала виділення з місцевого бюджету виплати цій категорії населення, яка наразі становить п’ять прожиткових мінімумів поряд з матеріальною допомогою з Державного бюджету України в розмірі трьох прожиткових мінімумів. Про це пише bukoda.gov.ua.
Перегляньте також:
- Палив релейну шафу та фіксував на відео будівлю СБУ: у Чернівцях судили військового, якого завербували для диверсій
- У Чернівцях планують відремонтувати завулок за понад 1,3 млн грн
– Україна в 2014 році визначила одним з пріоритетних напрямів соціальної політики боротьбу з торгівлею людьми. Заходи, які приймаються на національному рівні, успішно реалізується на регіональному, зокрема в Чернівецькій області, яка, до речі, була одним з пілотних регіонів, що брали участь в розробці законодавства про зупинення торгівлі людьми, – зазначила спеціальний представник і координатор ОБСЄ з питань протидії торгівлі людьми Мадіна Джарбусинова.