До 100-річчя Буковинського віча виготовили ювілейну відзнаку

Опубліковано:
26 Липня, 2018 о 16:15
До 100-річчя Буковинського віча виготовили ювілейну відзнаку
Фото з мережі Інтернет

2018 рік був оголошений Роком Буковинського Віча.

– Доленосне рішення буковинців: «Хочемо до України», висловлене під час Віча у листопаді 1918 році, лягло в основу державотворення України, – наголосив голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук.



Одним з численних заходів, приурочених до цієї події, став випуск ювілейної відзнаки обласної державної адміністрації «100-річчя Буковинського Віча».

Автор відзнаки – заслужений художник України, лауреат численних мистецьких премій, знаний буковинець Орест Криворучко. Майстер був одним з перших відомих краян, які отримали відзнаки з рук голови ОДА під час урочистостей з нагоди Дня Конституції України.

Урочиста презентація ювілейної монети відбудеться у рамках заходів до відзначення 100-річчя Буковинського Віча цьогоріч у листопаді.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #відзнака, #нагорода, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону
12:33, 4 Липня, 2025

Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону

Блоги

ТОП новини Буковини: