Смертельна ДТП у Коломиї: що відомо про сім’ю загиблих з Чернівців

Опубліковано:
10 Вересня, 2018 о 16:15
Смертельна ДТП у Коломиї: що відомо про сім’ю загиблих з Чернівців
Фото з мережі Інтернет

Як стало відомо Чернівці.online з власних джерел, загиблі – Юрій Бугай, його дружина Світлана та двоє їхніх маленьких діток – 2-річний хлопчик та 1-річна дівчинка. Знайомі розповідають, що сім’я поверталася з відпочинку у Буковелі, пише molbuk.ua.

Загибла Світлана Бугай (дівоче прізвище – Пантюк) родом з села Тисовець Сторожинецького району, була єдиною дитиною у батьків. У неї залишилась лише мама, її батька колись вбили у Латвії.



За даним фактом поліція розпочала досудове слідство за ч.3 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, трагедія сталася у п’ятницю, 7 вересня, о 15:20 поблизу міста Коломия. Водій легковика “Renault Megane”, 35-річний житель Чернівців, рухаючись об’їзною дорогою, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з мікроавтобусом “Mercedes-Benz 316”, яким керував 39-річний житель Закарпатської області.

Внаслідок ДТП водій автомобіля, його дружина та двоє маленьких дітей (дворічного віку та немовля) загинули, ще 7 пасажирів мікроавтобуса отримали травми. Про це повідомили на офіційному сайті ГУНП в Івано-Франківській області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #автопригода, #ДТП, #новини буковини, #новини чернівців, #смерть, #трагедія, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону
12:33, 4 Липня, 2025

Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону

Блоги

ТОП новини Буковини: