28 вересня 2018 року о 14.00 у Чернівцях відбудеться Всеукраїнська акція-флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди», спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.
Акція відбудеться на Центральній площі Чернівців (біля пам’ятника Т.Г. Шевченка) за участі представників закладів, установ, громадських та благодійних організацій, усиновлювачів, опікунів / піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, вихованців притулку для дітей.
Перегляньте також:
- Палив релейну шафу та фіксував на відео будівлю СБУ: у Чернівцях судили військового, якого завербували для диверсій
- У Чернівцях планують відремонтувати завулок за понад 1,3 млн грн
Учасники заходу, тримаючи у руках кольорові кульки, зроблять велике серце, всередині якого діти. Про це повідомляють на офіційному сайті Чернівецької ОДА.