Буковинець потрапив у смертельну ДТП (Фото)
Фото ГУ НП

Повідомлення про смертельну дорожньо-транспортну пригоду на автодорозі «Київ-Чоп» до поліції надійшло 14 листопада близько 15 години.

Відомо, що на автодорозі між селами Гаї-Лев’ятинські та Крупець Радивилівського району, за попередньою інформацією, водій автомобіля «Citroen» не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся із вантажівкою під керуванням 30-річного жителя Чернівецької області.



Внаслідок зіткнення постраждали відомі спортсмени – 33-річний Андрій Пушкар з Тернопільщини та 50-річний батько Олега Жоха. Вони отримали травми, несумісні з життям. Сам Олег перебуває у важкому стані у Радивилівській райлікарні. 

Унаслідок ДТП водія фургона доставили до медзакладу у тяжкому стані. 

На місці події продовжує працювати слідчо-оперативна група, патрульні поліцейські та рятувальники.

Андрій Пушкар – український спортсмен-рукоборець, тренер, заслужений майстер спорту України, 15-разовий був чемпіоном світу, 16 разів – чемпіоном Європи, 7 разів вигравав Кубок світу серед професіоналів… В Україні Андрій завоював близько 200 медалей з різних турнірів, а з усього світу – з понад тридцяти країн.

За матеріалами відділу комунікації поліції Рівненської області.

null

 

 

null

 

 

null

 

 

null

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #Андрій Пушкар, #ДТП, #новини буковини, #новини чернівців, #Олег Жох, #поліція, #Радивилів, #смертельна аварія, #спортсмени, #суспільств, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Прожив місяць під танком й майже рік у полоні: історія військового з Буковини Чучка
11:45, 9 Травня, 2025

Прожив місяць під танком й майже рік у полоні: історія військового з Буковини Чучка

Блоги

ТОП новини Буковини: