Буковинець Степан Грекул став Чемпіоном України серед чоловіків (Фото)

19.11.2018 20:41   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Завершилися головні змагання з боксу 2018 року в Україні. У Харкові відбувся Чемпіонат України з боксу серед чоловіків.

Буковинець Степан Грекул (ФСТ "Україна" с. Шипинці, тренер - Іван Собко) у фіналі вагової категорії до 81 кг бився з Данилом Жасаном з Чернігівщини. Степан переміг і вдруге поспіль став Чемпіоном України серед чоловіків, інформують на Fb-сторінці боксу Чернівецької області.

Степан має на Чемпіонаті три перемоги: у двобої з вінниччанином Ісаковим і полтавчанином Левченком. Читайте також: Буковинець Олександр Доскальчук захистив свій титул Чемпіона М-1 Двоє інших представників Чернівецької області на цьому чемпіонаті - Олександр Стрілецький (в.к. до 69 кг) і Микола Жижиян (в.к. до 75 кг) - поступилися у своїх перших поєдинках на турнірі (відповідно - Мгеру Оганесяну з Хмельницька і Дмитру Щербині з Херсона) і передчасно закінчили свої виступи.