На Буковині відбувся літературний вечір, присвячений Петеру Деманту (Фото)

25.11.2018 20:11   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

популярне


21 листопада 2018 року в Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського відбувся літературний вечір та фінальна конференція, присвячені творчості Петера Деманта (літературний  псевдонім – ВернонКресс), в рамках реалізації проекту «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай.

Відтворення у свідомості громадян інтелектуальної спадщини видатного письменника міста Чернівці шляхом розширення інноваційно-інформаційних інструментів муніципального бібліотечного фонду», який впроваджується Управлінням культури Чернівецької міської ради за підтримки Українського культурного фонду. В ході літературного вечора були представлені цілі та результати проекту, мандрівка 3-D маршрутом місцями дитинства та юності Петера Деманта, а кожен з присутніх відкрив для себе щось нове у сторінках життя та творчості письменника. Важливим є і те, що збереженням культурної спадщини інноваційно-інформаційними інструментами збільшується і туристична привабливість міста Чернівці, зокрема вулиць та адрес, які описує ВернонКресс у книзі «Моє перше життя».

Особливо зацікавив присутніх  парк ім. Ю. Федьковича, який має гарні краєвиди, багатолітню цікаву історію і був  посаджений ще за часів правління імператора Франца Йосифа. Присутні мали змогу також переглянути фрагменти фільмів, які просубтитровано англійською та українською мовами в рамках проекту, аби максимально заглибитися у цілу епоху через життя і творчість Петера Деманта, який все життя вважав місто Чернівці батьківщиною своєї душі.

Наразі функціонує оновлена версія веб-сайту Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського за тимчасовим посиланням http://go4bet.net/ua/peter-demant-divis-chitaj-piznavaj/  та стара версія веб-сайту http://www.dobrabiblioteka.cv.ua

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір.

Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України. Адреса: м. Чернівці, Центральна пл., 5, тел.: 38 (0372) 521882 e-mail: cultura.cv@ukr.net, м. Чернівці, вул. Українська, 22, тел.: (0372) 55-91-48, e-mail:dobrabiblioteka@gmail.com комунікаційний менеджер проекту тел.: (095) 52-32-851 e-mail:inkacv23@gmail.com

За матеріалами http://chernivtsy.eu/ 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews