Петиція щодо будівництва церкви на Проспекті Незалежності набрала необхідну кількість голосів чернівчан

07.12.2018 08:41   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Петиція щодо будівництва церкви по Проспекту Незалежності, 92 набрала 251 голос.

«Заборонити будівництво церкви на проспекті. Заборонити чергову релігійне будову на проспекті, і скасувати дозвіл на будівництво. Ні для кого не секрет те, що це все лише бізнес, і ніякого духовного зростання там немає і не буде!
Краще зробити зону відпочинку», – йдеться у тексті петиції.

Автор: Килимник Леонід Володимирович.

Згідно п. 1.2 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях»,звернення буде зареєстровано та розглянуто в порядку, передбаченому для розгляду звернень громадян виконавчим органом міської ради та невідкладно передано відповідному органу чи посадовій особі.

Так, згідно п. 2.1 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях»,  електронна петиція буде розглянута впродовж 10 робочих днів з дня оприлюднення. Згідно п. 3.1. розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція після її реєстрації розглядається органом або посадовою особою, яким вона подана.

На розгляд запрошується ініціатор, якому надається право представляти свою електронну петицію. Ініціатор може делегувати право представляти свою електронну петицію представнику.

За матеріалами http://chernivtsy.eu/portal 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews   746
Загрузка...