Про це розповів начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександр Левченко під час прес-конференції.
«За цей період в рамках Регіональної програми часткового відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами, що надаються фізичним особам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам Чернівецької області на заходи з підвищення енергоефективності, на 2016, 2017 роки та 2018 -2019 роки сума відшкодування на впровадження заходів з енероефективності з обласного бюджету склала 672,6 тис. грн.
Зокрема: у 2016 році видано 362 кредити, сума відшкодування відсотків з обласного бюджету становила 100, 0 тис.грн., 2017 році – 459 ( 172,8 тис.грн.), у 2018 році – 342, 399,8 тис. грн. відповідно)», – повідомив керівник профільного управління.
Перегляньте також:
- У Чернівцях встановили модульну вбиральню
- У тендері на ремонт частини вулиці Головної у Чернівцях визначили переможця
За матеріалами прес-служби ЧОДА.