Наталія Чернівецька

Наталія Чернівецька

журналіст, редактор, теле-радіоведуча, RvNews

На Буковині поліція охороняла збори вірян

27.01.2019 19:41   Джерело: CvNews
Автор : Наталія Чернівецька

Сьогодні, 27 січня, у селах Задубрівка і Васловівці Заставнівського району та Ясени на Сторожинеччині релігійні громади обговорювали питання переходу з УПЦ Московського патріархату до ПЦУ та користування культовими спорудами.

Безпеку учасників зборів забезпечували працівники місцевих відділків та обласного управління Нацполіції. Як і напередодні, так і під час самих зібрань, правоохоронці постійно спілкувалися із представниками різних конфесій. Вірянам повідомили про заходи, які проводить поліція для забезпечення публічної безпеки та правопорядку, недопущення правопорушень на релігійному ґрунті та роз’яснили передбачену законом відповідальність за порушення публічного порядку.

Щоб попередити будь-яке протиправне діяння, поліцейські посилено патрулювали території поблизу культових споруд і місць проведення зборів парафіян.

Ситуаційний центр ГУНП координував роботу підрозділів по забезпеченню публічної безпеки під час зборів, опрацьовував інформацію про перебіг заходів, організовував реагування на повідомлення, пов’язані з проведенням цих зібрань.

Під час зборів парафіян у селі Васловівці на Заставнівщині до поліції звернулася кореспондентка одного із чернівецьких інтернет-порталів та заявила про перешкоджання її журналістській діяльності з боку вірян. Наразі працівники Заставнівського відділення поліції перевіряють отриману інформацію. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) Кримінального кодексу України.

За результатами зборів усі три церковні громади ухвалили рішення про перехід із підпорядкування Українській православній церкві Московського патріархату до Православної церкви України.

Завдяки скоординованій роботі поліції збори вірян відбулися без порушень публічного порядку.

За матеріалами відділу комунікації поліції Чернівецької області.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews  
Загрузка...