За перший місяць роботи кар’єрних радників працевлаштовані 539 буковинців

08.02.2019 21:40   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

З 1 січня 2019 року у службі зайнятості змінився порядок реєстрації безробітних та  розпочали роботу кар’єрні радники. За цей місяць вдалося працевлаштувати 539 буковинців, з них 55% ще до набуття статусу безробітного.

«Завдання служби зайнятості допомогти людині знайти роботу. Якщо до нас звертається шукач роботи і для нього є вакансія, йому видається направлення на працевлаштування. Якщо підходящої роботи немає, то з цією людиною починає працювати кар’єрний радний, який для початку вивчає рівень мотивації до праці. Якщо цей рівень низький, йому пропонують мотиваційні семінари та тренінги, складають індивідуальний план надання послуг або працевлаштування. Окрім цього консультує щодо можливої професійної підготовки або перепідготовки відповідно до потреб ринку праці. Безробітного кар’єрний радник супроводжує до працевлаштування», - зазначає директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Звернутися за пошуком роботи або безкоштовною консультацією з питань працевлаштування можна до найближчої філії обласного центру зайнятості, які працюють в кожному районі та в містах Чернівці та Новодністровськ.

Довідково. Станом на 1 лютого 2019 року у базі даних служби зайнятості є 1334 вакансії, найбільша їх кількість на підприємствах переробної промисловості (20%), освіти (12,3%), поштової та кур’єрської діяльності (12%).

За матеріалами ЧОДА.

 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews