Порошенко закріпив курс України на НАТО і ЄС, – Макаровський

11.02.2019 18:02   Джерело: CvNews
Опубліковано : Новини Буковини

Політичний консультант Володимир Макарівський вважає, що завдяки зусиллям діючого Президента Петра Порошенко Україна успішно рухається до інтеграції в Європейський Союз (ЄС), остаточно відмовившись від євроазіатського вектора. Про це експерт заявив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Одним з найбільш резонансних подій минулого тижня стали зміни до Конституції України про курс на вступ до Європейського Союзу і НАТО. Ці поправки були особистою ініціативою Президента Петра Порошенка. І я впевнений, що це рішення було правильним! Ми ​​повинні чітко раз і назавжди усвідомити самі і оголосити про це недоброзичливцям, що наше місце – в європейській цивілізації. Ніякої євразійський вектор не може бути реалізований. Окуповані території Донбасу – це наочний приклад того, що несе нам цей самий вектор. Там панують тільки у на, злидні і безправ’я “, – підкреслив Макаровський.

За його словами, той факт, що народні депутати своєю більшістю підтримали ініціативу президента і прийняли поправки про курс на ЄС і НАТО, говорить про те, наскільки українці виросли як нація за останні роки.

“Українці заслуговують на те, щоб жити в об’єднаній Європі і користуватися відповідними благами. Адже вступ до Євросоюзу – це не тільки європейські зарплати і пенсії. Це ще й європейська медицина, законність і захищеність, європейську освіту для наших дітей, європейський технічний прогрес, екологічність і багато іншого! Радує, що тепер, після внесення змін до Конституції, ніяким реваншистам, ніякої п’яту колону, яку годує Кремль, не вдасться розгорнути нас назад. Ми твердо і обдумано вибрали цей шлях. Ст рана йде в Європу, і я впевнений, що це – відновлення історичної справедливості “, – написав політконсультант.

Він нагадав, що всі роки незалежності України аж до Революції гідності керівники держави тільки й робили, що базікали про вступ до ЄС, але реальний прогрес в цьому питанні настав лише при діючому Президентові.

“Починаючи з 1993 року, коли вперше було піднято питання про проєвропейський курс України, нас годували обіцянками. Але тільки при Порошенко в цьому напрямку відбувся відчутний прогрес: ми підписали Асоціацію з Євросоюзом, ми створили з ним зону вільної торгівлі. Зрештою – ми отримали безвіз, яким вже скористалися понад 2 млн наших співгромадян. все це говорить про те, що у суспільства вже давно дозрів запит на інтеграцію в загальноєвропейську життя. І зараз ми наблизилися до неї впритул. Зрозуміло, що нам все ще належить багато чого зробити. Ещ не всі реформи завершені, економіка тільки почала відновлюватися після пограбування країни Януковичем і вторгнення Росії. Але в тому, що стосується євроінтеграції – я впевнений, що на другому терміні Порошенко зможе успішно продовжити розпочате. І анонсована їм заявка на вступ України до Європейського Союзу в 2023 році – цілком реалістична і досяжна мета “, – констатував Макаровський.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews