Чернівчан та гостей міста запрошують на музично-поетичний перформанс

21.04.2019 08:14   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

У Чернівці 22 квітня в рамках року французької мови в Україні приїдуть швейцарська органістка Аврора Бааль та сценічний декламатор із Франції Емманюель Плентель.

Коцерт відбудеться в Чернівецькій обласній філармонії (вулиця Чайковського, 10) о 18.30. Музиканти підготували нетипову органну програму: на найбільшому в країні органі звучатимуть твори композиторів Швейцарії та Франції.

Доповнить їх декламація поезії від Еммануеля Плентеля — французького митця, відомого своїми експериментами з мелодією та словом. Емманюель Плентель разом із симфонічними оркестрами та театрами створює музично-поетичні постановки для сцен усієї Європи. Зі своїм фортепіанним монологом він виступав у Саудівській Аравії та Ізраїлі.

Аврора Бааль — вивчала фортепіано, орган та теорію музики у французькому Ліоні, а пізніше здобула ступінь магістра у відомій швейцарській музичній академії Schola Cantorum Basiliensis зі спеціалізацію на 15-19 століття. Зараз на своїх концертах та різноформатних музичних проектах вона майстерно поєднує шедеври давньої музики із творами сучасних експериментальних композиторів.

Емманюель Плентель та Аврора Бааль вперше представлять свій поетично-музичний перформанс у Чернівцях. Почути їх можна 22 квітня о 18:30 у Чернівецькій обласній філармонії. Організатори концерту — українсько-швейцарська асоціація Haliciana Schola Cantorum та Посольство Швейцарії в Україні.  

За матеріалами: http://chernivtsy.eu 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews  
Загрузка...