У Чернівцях дівчина вдарила в обличчя поліцейського

Опубліковано:
11 Травня, 2019 о 10:45
У Чернівцях дівчина вдарила в обличчя поліцейського
Фото з мережі Інтернет

У Чернівцях 26-річна дівчина облаяла, а потім вдарила в обличчя патрульного поліцейського. За скоєне хуліганка відповідатиме перед законом.

Інцидент стався вчора. Патрульні поліцейські приїхали на виклик для врегулювання конфлікту. Під час спілкування з правоохоронцями 26-річна чернівчанка поводилася агресивно.



Дівчина нецензурно висловлювалася, а потім пошкодила нагрудний жетон одного з патрульних, іншого поліціянта дівчина вдарила в обличчя.

Слідчо-оперативна група задокументувала правопорушення та опитала свідків події. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Чернівчанці загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #бійка, #кримінал, #напад, #новини буковини, #новини чернівців, #поліція, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
«Доступ до правдивої інформації є так само важливим, як доступ до питної води» — очільниця Львівського медіафоруму Оля Мирович
22:54, 20 Липня, 2025

«Доступ до правдивої інформації є так само важливим, як доступ до питної води» — очільниця Львівського медіафоруму Оля Мирович

Блоги

ТОП новини Буковини: