Укрзалізниця запустить новий потяг до Чернівців

Опубліковано:
17 Травня, 2019 о 14:54
Укрзалізниця запустить новий потяг до Чернівців
Фото з мережі Інтернет

Влітку у чернівчан з’явиться змогла подорожувати до курортного Генічеська потягом.

Укрзалізниця з 1 червня запускає новий потяг Генічеськ-Чернівці. Потяг курсуватиме до 9 вересня, лише на період літнього відпочинку. Тож з початку літа чернівчани матимуть змогу подорожувати до моря потягом.



Потяг курсуватиме щоденно. Час відправлення – 03:45, а прибуття о 07:57. У дорозі потяг майже весь день.

Перший рейс з Чернівців відправиться 30 травня, а останній – 7 вересня. У Генічеськ потяг прибуває о 19:46, а відправляється до Чернівців –  00:30.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #літо, #море, #новини буковини, #новини чернівців, #потяг, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону
12:33, 4 Липня, 2025

Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону

Блоги

ТОП новини Буковини: