Рабінович: Супрун за свою реформу заслуговує кримінальну справу

Опубліковано:
28 Травня, 2019 о 12:03
Рабінович: Супрун за свою реформу заслуговує кримінальну справу
Фото з мережі Інтернет

Діяльність в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун повинна бути кримінально покарана. Про це в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» заявив глава політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» народний депутат Вадим Рабінович.

«Нікуди Супрун не виїде, тому що вона присмокталася до нашої країни як п’явка – п’є з неї кров і наживається на нещастях. Те, що вона створила з медичною реформою і продовжує творити, можна оцінити у великих томах кримінальних справ», – заявив парламентарій.



Політик зазначив, що Національна служба здоров’я України (НСЗУ) деактивувала понад 10,244 тис. декларацій з лікарями первинної ланки в Ірпені.

«У КП “Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги” було 10 244 липових декларацій з лікарями первинної ланки. І це тільки в одному закладі. Це означає, що вона змусила людей платити за безкоштовне медичне обслуговування, а гроші, які виділені на лікарів, йдуть на липові декларації. А ми з вами залишилися без медичної допомоги і ліків, зате з Супрун на чолі, яка їхати не хоче і ображається, що її не хочуть залишати в уряді», – підкреслив народний депутат.

Глава партії «Опозиційна платформа – За життя» пообіцяв, що зробить все, щоб Уляна Супрун не залишилася при владі.

«Я можу вам гарантувати, що якщо Супрун залишиться зараз, після парламентських виборів її не буде», – сказав він.

Парламентарій також нагадав про те, що в.о. голови МОЗ обіймає свою посаду незаконно.

«Я не хочу, щоб команда нового президента підтримувала тих, хто знищує мою країну і всупереч Конституції і законам України знаходиться на своїх посадах», – резюмував Вадим Рабінович.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #рабінович, #реформа, #Супрун





Статті

Інтерв'ю
“Там я тримався ‘на зубах’ — а тут наче на крила став”. Ексмер Херсона Володимир Миколаєнко про полон та опір росіянам
13:23, 30 Серпня, 2025

“Там я тримався ‘на зубах’ — а тут наче на крила став”. Ексмер Херсона Володимир Миколаєнко про полон та опір росіянам

Блоги

ТОП новини Буковини: