Стрілянина на кордоні: виявлено півмільйонну контрабанду

Опубліковано:
8 Липня, 2019 о 10:45
Стрілянина на кордоні: виявлено півмільйонну контрабанду
Фото ДПСУ
Охоронці кордону виявили контрафактних цигарок на чималу суму.

 
На ділянці відділення «Перкалаб» відділу прикордонної служби «Селятин» було виявлено осіб, які намагалися перенести контрабанду через густий ліс до кордону з Румунією. 
 
Пачкарі не реагували на попереджувальні постріли прикордонників. Відтак, контрабанду було покинуто у лісі. Зловмисники втекли.

Охоронці кордону виявили вісім ящиків з цигарками «Марбле» та «Ашіма». Загалом контрабанда налічувала суму близько пів мільйона гривень.



Наразі причетних до контрабанди розшукують.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #контрабанда, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
«Доступ до правдивої інформації є так само важливим, як доступ до питної води» — очільниця Львівського медіафоруму Оля Мирович
22:54, 20 Липня, 2025

«Доступ до правдивої інформації є так само важливим, як доступ до питної води» — очільниця Львівського медіафоруму Оля Мирович

Блоги

ТОП новини Буковини: