На військову службу за контрактом запрошують буковинців

08.07.2019 21:13   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Від початку 2019 року військовими комісаріатами Чернівецької області відібрано на службу за контрактом більше 300 чоловік, 17 з яких жінки. 

Буковинцям пропонується широкий вибір військових спеціальностей та можливість проходити військову службу як на бойових посадах, так і небойових в тих же бойових бригадах, або частинах тилового забезпечення. Серед затребуваних на даний час спеціальностей є багато таких, що споріднені з цивільними, як то водії, фінансисти, медики тощо.

В більшості випадків основними військовими частинами, в яких буковинці бажають проходити військову службу за контрактом – є ті, які дислокуються в нашій області, або поблизу. Це 10 окрема гірсько-штурмова бригада, 80 окрема десантно-штурмова бригада та 128 окрема гірсько-штурмова бригада, в яких, до речі, грошове забезпечення є вищим ніж в інших у зв’язку із специфікою виконання завдань.

На сьогоднішній день ЗСУ пропонують сприятливі та вигідні умови працевлаштування для громадян, які є патріотами своєї країни. Звичайно, перш за все – це повага від суспільства. Наступним, не менш важливим фактором є стабільне високе грошове забезпечення.

Так, військовослужбовець першого року служби в гірсько-штурмових, десантно-штурмових бригадах отримує від 12 000. В зоні проведення операції Об’єднаних сил з додатковими виплатами ця сума становить від 18 500 грн на другій та від 29 000 грн на першій лінії. В період інтенсивної підготовки перед виходом в ООС військовослужбовцям виплачується додаткова премія в розмірі  3000 грн

Окрім того військові отримують виплати при укладанні контракту в сумі 14000 грн, щорічні виплати на оздоровлення і вирішення соціально-побутових питань в розмірі в середньому 12000 грн.

Разом з тим військові забезпечуються речовим майном, безкоштовним медичним обслуговуванням, в тому числі пільговим курортно-санаторним оздоровленням, безкоштовним харчуванням. Їм надається можливість безкоштовного проживання в гуртожитках, або отримання компенсації за піднайом житла.

Тим, хто виявив бажання проходити військову службу за контрактом перш за все потрібно звернутися до військового комісаріату за місцем перебування на військовому обліку, або місцем проживання щоб отримати консультацію з питань прийняття на військову службу.

В подальшому, за позитивними результатами співбесіди  в комісаріаті та попереднього вивчення з участю представника військової частини, кандидат отримує рекомендаційний лист, в якому зазначено посаду, на яку він відібраний. Після подальшого проходження військово-лікарської комісії та підтвердження придатності за станом здоров’я, кандидат скеровується до військової частини, чи навчального центру.

За умов, якщо перерва у військовій службі не перевищує 5 років, відібраний за прямою, або спорідненою із військово-обліковою спеціальністю кандидат направляється одразу до військової частини. В інших випадках кандидати вибувають до навчального центру для проходження необхідної підготовки тривалістю від 1 до 4 місяців, а згодом до військової частини.

Під час проходження служби військовослужбовці мають можливість кар’єрного зростання, здобуття вищої освіти за державний рахунок, вивчення іноземної мови, а також участі в міжнародних миротворчих місіях. Учасникам бойових дій та їх родинам надається ряд додаткових пільг.

Долучитись до лав Збройних Сил України – це можливість виконати громадянський обов’язок та допомогти бійцям, які виконують завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил. Адже чим більша чисельність особового складу військових частин – тим легше й ефективніше  виконуються завдання за призначенням, а відповідно нашим близьким та рідним забезпечується надійніший захист.

Більше інформації щодо служби за контрактом отримайте в Чернівецькому обласному військовому комісаріаті за адресою: м. Чернівці, вул. Кобилянської, 32, або у військових комісаріатах за місцем перебування на військовому обліку.

елефони:  0509480349,  (0372) 524349

За матеріалами ЧОДА
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews