У Чернівцях старий та новий Проспекти хочуть об'єднати, знісши будинки людей

25.08.2019 13:02   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Жителі проти, але до них не дослухаються.

Близько 50 чернівчан зібралися на громадських слуханнях щодо продовження проспекту Незалежності через залізницю. Олексій Каспрук раніше вже виступав із наміром збудувати міст, який об’єднає старий та новий Проспекти.
 
Для цього навіть залучили іноземних партнерів з GIZ (Німецьке товариство міжнародної співпраці), а Urban consalting group навіть розробили проєкт, як об'єднати проспекти в один. Проте, не врахували головного - бажання мешканців мікрорайону. Адже задля реалізації цієї ідеї доведеться знести низку будинків на вулиці Винниченка. Із думкою людей, певно, вирішили не рахуватися зовсім - не забезпечили навіть сурдопереклад для людей, які його потребували. А таких людей чимало мешкає в цьому мікрорайоні.
 
Перед жителями виступали люди з оточення міського голови. Ярослава Кушнірика нещодавно призначили начальником відділу розвитку територій. До слова, цей підрозділ протягом чьотирьох років не мав у штаті жодного працівника. А Тетяна Лебухорська, нині громадська активістка, до відставки Каспрука очолювала відділ комп'ютерно-технічного забезпечення міської ради, - пише promin.cv.ua.
 
-Ви думаєте про машини та дороги. Може давайте почнемо із нас? Бо виходить, що ми ніхто зараз. Подумайте у першу чергу про людей, а не про те, як з цього щось мати, - заявив на зустрічі житель будинку №36 вулиці Вінниченка, господарство якого, згідно з проєктом, повинно зменшитися удвічі.
 
Попри невдоволення кількох десятків жителів прилеглих до старого проспекту вулиць, схоже, що міський голова не збирається відмовлятися від задумів. Як повідомив на зустрічі Ярослав Кушнірик, вони проводитимуть ще кілька зустрічей. На розробку проєктно-кошторисної документації потрібно буде 2 роки, а також збираються викуповувати будинки, які підлягають зносу.
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews  
Загрузка...