У Чернівцях скажена лисиця вкусила собаку
Фото з мережі Інтернет

29 листопада відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернівецькій міській раді щодо підтвердження захворювання на сказ лисиці, яка мала контакт з домашньою собакою мешканців вулиці В.Стефаника. 
 
Фахівці провели розслідування по факту сказу лисиці, яка покусала домашню собаку віком 2,5 місяці. Державна надзвичайна протиепізоотична комісія вирішила накласти карантинні обмеження на приватне господарство на вул. Стефаника м.Чернівці та оголосити територію вул. Стефаника загрозливою зоною в радіусі 100 м.
 
Проводяться ветеринарно-санітарні заходи з метою ліквідації вогнища сказу в приватному господарстві та загрозливій зоні. В місці, де було виявлено труп лисиці, а також на території приватного господарства проведено вимушену дезінфекцію.

В загрозливій зоні проводиться клінічне обстеження та щеплення тварин сприйнятливих до сказу. Повідомляє пресслужба міської ради. 



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #лисиця, #новини буковини, #новини чернівців, #сказ, #собака, #тварини, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
«Доступ до правдивої інформації є так само важливим, як доступ до питної води» — очільниця Львівського медіафоруму Оля Мирович
22:54, 20 Липня, 2025

«Доступ до правдивої інформації є так само важливим, як доступ до питної води» — очільниця Львівського медіафоруму Оля Мирович

Блоги

ТОП новини Буковини: