На Буковині на одне вільне робоче місце претендують троє осіб

16.12.2019 20:41   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

популярне


Станом на 16 грудня 2019 року в службі зайнятості перебуває на обліку 5293 безробітних. З них  63,3% склали жителі сільської місцевості, 56% - жінки, 30% - молодь віком до 35 років, 38,8% - особи, які потребують додаткових гарантій у працевлаштуванні.

«Вже впродовж декількох років стабільно високою є частка безробітних з вищою освітою. З січня по листопад цього року 37,9% зареєстрованих безробітних мали повну, базову та неповну вищу освіту, 28% - професійно-технічну освіту та кожен третій безробітний – загальну середню та початкову освіту. Серед зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (23,1%), робітники найпростіших професій (12,8%), працівники сфери торгівлі та послуг (12,5%), законодавці, державні службовці, керівники, менеджери (12%)», - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

В базі даних служби зайнятості - 1281 вакансія, також є 113 пропозицій роботи з інших джерел. На Буковині навантаження на одне вільне робоче місце складає 3 особи. Разом з тим, на ринку праці області залишається професійно-кваліфікаційний дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили. Зокрема, якщо співвідношення попиту та пропозиції кваліфікованих працівників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства склало 14 осіб на одну вакансію, для службовців, керівників, менеджерів - 7 осіб, то для кваліфікованих робітників з інструментом - 2 особи на одну вакансію.

За матеріалами ЧОДА
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews