Голова Чернівецької облдержадміністрації зустрівся із головою Державної служби якості освіти України

24.01.2020 21:16   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

популярне


Актуальні питання реформування освітньої галузі в Україні обговорювали під час зустрічі голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак, голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук та голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, Руслан Гурак розповів про повноваження новоствореного органу, найближчі перспективи Служби на 2020 рік, особливості проведення інституційного аудиту в закладах загальної середньої освіти на Буковині.

– Ми зараз зайняті процесом сертифікації педагогічних працівників. Це пілотний проєкт, який має стратегічну мету – замінити атестацію, бо вона вже є неактуальною, – зазначив на зустрічі голова Державної служби якості освіти України.

Сергій Осачук висловив сподівання на тісну співпрацю із новоствореною службою.
– База і головний фундамент успішної України, модерної України – якісна освіта, зазначив очільник краю.

Учасники зустрічі відзначили, що Чернівецька область має потужний ресурс, аби освіта, здобута тут, була якісною та конкурентоздатною. А органи влади усіляко сприятимуть тому, щоб і педагогам, і учням було комфортно.

За матеріалами ЧОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews