Москва вимагає пустити гумконвой до Києва, аби врятувати Лавру і Онуфрія

24.04.2020 18:22   Джерело: Главком
Опубліковано : Буковинський Новинар

Російські «віряни» хочуть доставити у Києво-Печерську лавру «гуманітарний вантаж».

Російська Федерація хоче привезти для охопленої коронавірусом Києво-Печерської лаври вантаж з «гуманітарною допомогою». 

Відповідну інформацію «ВВС Україна» підтвердила уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денісова.

Раніше омбудсмен РФ Тетяна Москалькова попросила свою українську колегу допомогти з доставкою до лаври гуманітарного вантажу від російських «вірян» - бо ж міністерство соціальної політики України «не відповідає».

«Я отримала звернення Тетяни Москалькової. Але це питання до міністерства соціальної політики», - розповіла 23 квітня Денісова.

Вона додала, що розповіла російській колезі, як має відбуватись цей процес. 

«Ініціатор звернення, який хоче надіслати вантаж, має звернутись до міністерства соціальної політики. Тільки там можуть вирішувати питання оформлення і ввезення вантажу як гуманітарної допомоги», - каже пані омбудсмен.

Денісова додала, що не вирішує таких питань, а тільки контролює дотримання прав.

Раніше Москалькова у зверненні вказувала, що росіяни зібрали дві тонни ліків, дезінфікуючих засобів, масок, рукавиць й інших засобів для боротьби з коронавірусом. Вона каже, що попросила посприяти українську колегу, адже у міністерстві соціальної політики на звернення Росії начебто не відреагували.

Як відомо, під час карантину владика Києво-Печерської лаври Павло закликав вірян «не боятися, йти до храму причащатися», а пізніше лавра стає джерелом спалаху коронавірусу у столиці. 

Цього тижня на сайті Лаврі «підмінили» хворих митрополитів Онуфрія та Павла.

ЗМІ повідомляли, що Онуфрія з коронавірусом поклали у «бокс Новинського». Тим часом, в Московському патріархаті наявність Covid-19 у Онуфрія заперечують.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Главком