На Буковині почали фіксувати повторні випадки захворювання на COVID-19

14.12.2020 12:14   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

З цієї причини важливо дотримуватись правил МОЗ, незалежно від того, хворіла людина на COVID-19, чи ні.

В Україні почали фіксувати повторні випадки захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19, зокрема, у Чернівецькій і Кіровоградській областях. Про це під час брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
 
 
У нас весь облік хворих на COVID-19 ведеться в електронній інтегрованій системі епідеміологічного нагляду. Це система, яку ми зробили, яку ми розгорнули у країні. І всі хворі фіксуються у цій системі. У тому числі, зрозуміло, що люди, які захворіли другий раз - теж вносяться до цієї системи, незалежно від того, чим вони займаються. Це медичний працівник, або не медичний працівник. У цьому немає жодних якихось там преференцій. Ми почали фіксувати таких хворих, які другий раз хворіють на COVID-19. І у Чернівецькій області, і у Кіровоградській області, і в інших областях. Це люди, у тому числі, які вперше перехворіли від 3 до 5 місяців тому і зараз вони захворіли вдруге, - повідомив Степанов.
 

Він зазначив, що з цієї причини важливо дотримуватись правил МОЗ, незалежно від того, хворіла людина на COVID-19, чи ні.
 
 Титр антитіл, який є після хвороби у будь-якої людини - він знижується. Як тільки він знижується нижче відповідних норм - то людина знов є такою, що може захворіти, - додав міністр. 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews