Держслужбовця ОДА, якого підозрюють у отриманні 600 тисяч хабаря, відсторонили від посади і взяли під варту

Опубліковано:
28 Квітня, 2021 о 06:28
Держслужбовця ОДА, якого підозрюють у отриманні 600 тисяч хабаря, відсторонили від посади і взяли під варту
Фото СБУ

Буковинські правоохоронці викрили держслужбовця, який вимагав і отримав від підприємця 600 тисяч гривень за сприяння у безперешкодному освоєнні бюджетних коштів.

Після повідомлення зловмиснику про підозру, співробітники слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області за погодження Чернівецької обласної прокуратури підготували клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.



Узявши до уваги аргументи органів досудового розслідування, Шевченківський районний суд міста Чернівці взяв підозрюваного під варту і відсторонив від посади. Також слідчий суддя надав правопорушнику можливість застосування застави в розмірі 600 тисяч гривень.

Наразі триває досудове розслідування, повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

 

Читайте також

Вимагали “відкат” у 600 тисяч гривень. СБУ викрила оборудку посадовців ОДА, служби автодоріг та комерційної структури

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #відкат, #новини буковини, #новини чернівців, #оборудка, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
«Доступ до правдивої інформації є так само важливим, як доступ до питної води» — очільниця Львівського медіафоруму Оля Мирович
22:54, 20 Липня, 2025

«Доступ до правдивої інформації є так само важливим, як доступ до питної води» — очільниця Львівського медіафоруму Оля Мирович

Блоги

ТОП новини Буковини: