Секретар виконкому Чернівецької міськради: "Ми відкриті для нових проєктів, тож зможемо зробити наше місто кращим"

У Ратуші відбулась зустріч з представниками громадських організацій

07.05.2021 15:22   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Учора в Ратуші відбулась зустріч в фоматі  круглого столу – «Проєктний менеджер – місцева влада: спільні точки дотику». Учасники заходу обговорили актуальні проблеми і перспективи  розвитку міста, презентували практичний досвід з розробки й реалізації різних поточних проєктів Чернівецьких проектних менеджерів та домовились про майбутню співпрацю.

- Міська рада є відкритою для нових проєктів, тож сподіваємось, що маючи спільну стратегію, ми зможемо зробити наше місто кращим,- зазначив секретар виконавчого комітету Сергій Добржанський. 

У свою чергу, керівник департаменту розвитку міської ради Сергій Бостан зауважив, що співпраця з громадськими організаціями в частині реалізації спільних проєктів, залученні позабюджетних коштів та інвестицій є одним з пріорітетних напрямків роботи департаменту розвитку міської ради.

Фото Чернівецької міської ради

 

Фото Чернівецької міської ради

 

Фото Чернівецької міської ради

 

Фото Чернівецької міської радиХочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews