Кількадесят буковинських дітей вирушили на відпочинок до табору «Молода гвардія»

08.05.2021 07:20   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

37 буковинських дітлахів у найближчі три тижні оздоровлюватимуться біля моря. Вони вирушили на відпочинок у табір «Молода гвардія», що в Одесі. Це сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти загиблих учасників АТО/ООС, малюки із багатодітних та малозабезпечених родин, діти з інвалідністю.

Путівки оплатила держава, гроші ж на дорогу, а це майже 10 тисяч гривень, виділили із обласного бюджету, у рамках Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2025 роки. 

Сил біля моря набиратимуться маленькі буковинці із 22 громад, найбільше серед них чернівчан – 9 осіб. Гарного відпочинку їм побажала заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак. 

– Побачила щасливі очі дітей, які у такий непростий час боротьби із коронавірусом змогли вирушити на відпочинок, – зазначила Наталія Гусак. 

Гроші на оздоровлення дітей пільгових категорій виділили також із обласного бюджету. Цьогоріч уперше між територіальними громадами для цих потреб розподілили близько 11,6 мільйона гривень. Тож ТГ зможуть самостійно оплатити оздоровлення та відпочинок своїх юних мешканців, а табір чи санаторій для них обиратимуть батьки.

Торік повноцінно оздоровити діток завадили карантинні обмеження, вирушити на відпочинок встигли лише 78 осіб. 2021-го ж, якщо дозволить епідемічна ситуація, у табори «Молода гвардія» та «Артек» планують відправити близько 500 буковинців віком від 7 до 18 років.

Читайте також

Діти з Чернівецької області поїхали у табори відпочинку

Так, уже 11 травня відпочивати до «Артеку», що у Пущі-Водиці під Києвом, поїдуть 32 дітей. 

Отримати консультацію щодо безплатного відпочинку дітей пільгових категорій можна в органах соціального захисту територіальних громад.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews