На трасі Н-03 «Житомир – Чернівці» тривають ремонтні роботи. Відрізок шляху, що у районі села Припруття, капітально лагодять у рамках програми Президента України «Велике будівництво».
Підрядник уже завершує роботи із влаштування повздовжньої дренажної системи на узбіччі правої смуги автодороги. А щоб ґрунтова та дощова вода не розмивала земполотно та не руйнувала основу дороги, тут встановили 7 спеціальних колодязів, повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.
Перегляньте також:
- На Буковині викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон за 13 500 євро з особи
- На Буковині за добу внаслідок пожеж та ДТП загинуло троє людей (фото)
Із протилежного боку вже почали укріплювати узбіччя та схил дороги. Наразі на об’єкті працює 22 робітники та залучено 12 одиниць техніки.
У зв’язку із ремонтом тут організований реверсивний рух. Він регулюється спеціальними світлофорами, що встановлені над смугою.