Чернівчани відзначили День перемоги над нацизмом покладанням квітів

Опубліковано:
9 Травня, 2021 о 18:27
Чернівчани відзначили День перемоги над нацизмом покладанням квітів
Фото Чернівецької ОДА

У День перемоги над нацизмом він разом із ветеранами, військовими, представниками влади краю та небайдужими буковинцями голова Чернівецької ОДА поклав квіти до пам’ятника воїнам-визволителям на Соборній площі Чернівців.

– 9 травня – це День перемоги життя над смертю, демократичного устрою над тоталітарними диктаторськими ідеологіями. Кожен з нас за покликом власного серця і душі, без примусу, прийшов сьогодні сюди, аби подякувати і вклонитися пам’яті мільйонів жертв Другої світової війни. Вона показала, що більше ніколи один народ не повинен возноситися над іншими. Російський агресор порушив цю клятву. Ми маємо зробити все, аби зупинити війну, яка триває сьогодні. – сказав Сергій Осачук.



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
“Понад 300 хат збудували на гроші з-за кордону”: чи можна повернути у громаду на Буковині жителів, які на заробітках
17:03, 31 Березня, 2026

“Понад 300 хат збудували на гроші з-за кордону”: чи можна повернути у громаду на Буковині жителів, які на заробітках

Блоги

ТОП новини Буковини: