На Буковині понад 10 тисяч жінок мають звання «Мати-героїня»

11.05.2021 12:29   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

з нагоди Дня матері Президент України Володимир Зеленський присвоїв почесне звання «Мати-героїня» 1019 українкам. До відзначення представлені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

За материнську самовідданість та зразкове виховання дітей  почесне звання «Мати-героїня» отримали 77 жінок Чернівецької області, зокрема з:

  • Вижницького району – 17;
  • Дністровського – 6;
  • Чернівецького – 54.

Як повідомили у Департаменті соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації, наразі на Буковині є 10 307 жінок, які отримали почесне звання «Мати-героїня».

Особам, удостоєним почесного звання, вручать нагрудний знак, посвідчення, а також виплатять одноразову винагороду у 10-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. Нині ця сума складає 22 700 гривень. Тож загалом 77 буковинкам матерям-героїням виплатять близько 1,7 мільйона гривень.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews