Удитячих центрах «Артек» і «Молода гвардія» триває оздоровлення буковинських дітей, що потребують особливої уваги та підтримки. Так, на відпочинок до Одеси вирушили 23 пільговиків. Вони стануть учасниками ІХ тематичної зміну «Завзяття. Гарт. Звитяга», яка триватиме з 28 вересня до 18 жовтня.
До «Артеку», що у київській Конча-Заспі, також відправили 23 дітей. Про це інформує Департамент соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації.
Перегляньте також:
- Нотаріальні послуги в Чернівцях
- У Чернівцях майже 200 гектарів самозаліснених земель понад два роки залишаються без статусу
Читайте також
Загалом цього року путівки до вказаних таборів уже отримали 347 юних буковинців, котрі належать до пільгових категорій.
Оздоровча кампанія ще триває. Зокрема, наступна, X тематична зміна, «Абетка безпеки» у «Молодій гвардії» запланована на період із 20 жовтня до 10 листопада.
Батькам або ж законним представникам дітей, охочим оздоровитися в «Артеку» та «Молодій гвардії», із заявами та відповідними документами звертатися до територіальних громад за місцем проживання.