На Буковині згенерувати COVID-сертифікат можна у центрах вакцинації

24.11.2021 12:23   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

На Буковині згенерувати COVID-сертифікат можна у центрах вакцинації. За ініціативи Міністерства цифрової трансформації України в області вже два тижні групи волонтерів Чернівецького політехнічного коледжу допомагають завантажувати сертифікати у «Дія».

Із 10 листопада за допомогою до волонтерів звернулися вже 694 людини. 82% звернень вдалося успішно вирішити, тобто підтягнути COVID-сертифікати. Ще 11% – у процесі очікування розгляду заяв та вирішення несправностей.

Крім того, днями волонтери допомогли групі підопічних відділення денного перебування Чернівецького комунального територіального центру соціального обслуговування «Турбота» та завантажили їхні сертифікати про щеплення.

Нагадаємо, що за наявності місць для самообслуговування, працівники центрів вакцинації надають відвідувачам не лише державні послуги, а й оффлайн підтримку на порталі «Дія». Аби отримати консультацію фахівця, зверніться у центр вакцинації у вашій територіальній громаді.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews