30 листопада буде #ЩедрийВівторок. Це міжнародний рух, який надихає робити добрі справи та популяризує культуру благодійності. До нього може долучитися кожен охочий.
Долучитися можна безліччю способів: грошима, часом, талантом та інформацією.
Перегляньте також:
- На межі Чернівців до кільця у селі Магала ремонтують дорогу
- Двоє чернівчан відкрито закликали російських окупантів «прийти на допомогу», за що отримали підозри від СБУ
Читайте також
Кожен самостійно обирає спосіб, який йому до вподоби. Доброю справою вважається не тільки пожертва чи волонтерство: можна віддати речі на благодійність, допомогти сусідами, які цього потребують, відповідально ставитися до навколишнього середовища. Способів багато, але головне — це бажання зробити світ кращим.
Довідково
Україна вперше долучилася до благодійного руху #GivingTuesday у 2018 році. Цей рух об’єднує понад 150 країн світу. Його мета – об’єднати людей навколо добрих справ.