Державне агентство лісових ресурсів України передало в області техніку ,котра допоможе боротися із лісовими пожежами та браконьєрами. Придбати її вдалося за рахунок «розблокованих» мисливських коштів, які накопичувалися на рахунках близько 10 років, інформують у відомстві.
Як розповів начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Гончар, Буковина отримала автомобіль Mitsubishi L 200 на повнопривідному шасі високої прохідності, квадрацикл та тепловізор.
Перегляньте також:
- Палив релейну шафу та фіксував на відео будівлю СБУ: у Чернівцях судили військового, якого завербували для диверсій
- У Чернівцях планують відремонтувати завулок за понад 1,3 млн грн
Читайте також
– Нову техніку вже незабаром будемо використовувати для охорони лісових масивів краю від порушень законодавства. Транспортні засоби і тепловізор допоможуть ще пильніше берегти флору і фауну Чернівецької області, – зауважив Василь Гончар.