Іспанці зводять у Чернівцях велику гуманітарну базу (ФОТО)

Опубліковано:
18 Березня, 2022 о 19:18
Іспанці зводять у Чернівцях велику гуманітарну базу (ФОТО)
Фото Чернівецької ОДА
Велику гуманітарну базу, де надаватимуть допомогу переселенцям, зводять на Соборній площі у Чернівцях.
 
Павільйони конструюють іспанські доброчинці – представники благодійної організації Remar.
Тут люди, що прибули в область, рятуючись від жахіть війни, зможуть отримати гаряче харчування, продукти, одяг та іншу допомогу.
 
Крім того, передбачено, що у павільйонах можна буде перепочити та навіть скористатися безкоштовним трансфером до кордону.
 
Запрацює база вже за кілька днів. Діятиме вона цілодобово аж до закінчення війни.
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #війна в Україні, #гуманітарна база, #міжнародна допомога, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону
12:33, 4 Липня, 2025

Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону

Блоги

ТОП новини Буковини: