На Буковині є 500 вільних робочих місць: які вакансії та зарплати пропонують

18.05.2022 16:22   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

На Буковині станом на 18 травня зареєстровано майже 500 вільних робочих місць. Найбільше роботодавцям потрібні швачки, для них є 91 пропозиція. Також робота є для 38 слюсарів.

Про це повідомляє Чернівецький обласний центр зайнятості.

Загалом ж на Буковині з початку 2022 року служба зайнятості допомогла знайти роботу 1888 особам. Крім того, працевлаштували 157 переселенців. Середній розмір заробітної плати по всіх вакансіях складає 8300 гривень.

Наразі найбільшу заробітну плату у розмірі 20 тис.грн роботодавці пропонують заступнику начальника відділу одного із комунальних підприємства міста, а також лікарям – сімейному, акушер-гінекологу та стоматологу.

Крім того, місцеві та релоковані підприємства легкої промисловості шукають швачок. Це 12 роботодавців, які мають потребу від 3 до 10 осіб для пошиття одягу, постільної білизни, текстильних виробів, весільних та вечірніх суконь, верхнього чоловічого одягу із зарплатою від мінімальної до 14 тис.грн, в залежності від об’ємів роботи та виробітку.

Слюсарі потрібні 11 роботодавцям із оплатою праці від мінімальної до 14 тис.грн. Фахівців шукають і на комунальні підприємства та будівельні компанії. Серед напрямів діяльності – здійснення аварійно-відновлювальних робіт, аварійно-відбудовних робіт у газовому господарстві, для експлуатації та ремонту газового устаткування, ремонту колісних транспортних засобів, механоскладальних робіт, а також потрібні слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка), слюсар-монтажник приладового устаткування та слюсар-ремонтник.

Також серед актуальних вакансій є по 15 пропозицій роботи для інспекторів у заклад пенітенціарної служби та водіїв, по 13 - для лікарів та охоронців. Також є робота для економістів, менеджерів, фармацевтів, токарів, кухарів, контролерів, електрогазозварників та верстатників деревообробних верстатів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews