Із 1 червня на Буковині запрацює 129 літніх таборів: як записатися

30.05.2022 14:05   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Із 1 червня на Буковині запрацює 129 таборів дозвілля та відпочинку. 75 з них функціонуватимуть онлайн, а 54 – очно. Загалом же цікаве проведення часу планують організувати для близько семи тисяч дітей.

Про це повідомляє Департамент освіти і науки Чернівецької ОВА.

Відтак в області буде 78 літніх таборів із вивчення англійської, німецької та французької мов. За програмою «Go Global» в 11 з них працюватимуть волонтери із Єгипту, Польщі, Румунії та Португалії.

Крім того, на Буковині функціонуватимуть 6 пришкільних таборів, 4 літні школи юних техніків, 4 табори денного перебування «Країна ЕКО» та 15 мистецьких. Також працюватиме 9 таборів з вивчення декоративно-ужиткового мистецтва, 4 туристсько-краєзнавчих, літня школа «Наукові пікніки», 5 дозвільних клубів та 3 спортивні табори.

Обрати табір для відпочинку дитини батьки можуть, звернувшись до обласного координаційного центру із забезпечення дозвілля та відпочинку «БукЛіто», який створив Департамент освіти і науки Чернівецької ОВА.

Для цього треба зареєструватися за посиланням - https://forms.gle/ykhRLoW6qj5C6X817

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews