Двоє буковинських студентів отримуватимуть соціальну стипендію Верховної Ради України

03.08.2022 00:00   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Двоє буковинських студентів із числа сиріт та дітей із малозабезпечених сімей отримують цьогоріч соціальну стипендію Верховної Ради України. Відповідні виплати їм своїм розпорядженням призначив Уряд.

Стипендіатами стали 42 студентів закладів вищої освіти. Зокрема, із Чернівецької області – Світлана Романюк, що навчається у Кіцманському фаховому коледжі, та Юлія Щеголевата, яка здобуває освіту у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

Як інформує Департамент соціального захисту населення Чернівецької обласної військової адміністрації, розмір стипендій Верховної Ради України нещодавно зріс. Так, сироти або позбавлені батьківського піклування до 18 років, які навчаються в закладах фахової передвищої та вищої освіти, тепер будуть отримувати 5 891 гривень. Ця ж категорія дітей з 18 до 23 років матиме стипендію 5582гривні.

Водночас студенти закладів фахової передвищої освіти з малозабезпечених сімей отримуватимуть 1 335 грн, а студентам закладів вищої освіти з малозабезпечених сімей виплачуватимуть 1 770 гривень.

Соціальні стипендії Верховної Ради України призначаються та виплачуються додатково до інших стипендій або грантів, наданих фізичними або юридичними особами, державної допомоги, наданої відповідно до законодавства. Її можуть отримати студенти, які за результатами навчального семестру не мають академічної заборгованості, незадовільних результатів навчання та включені до рейтингу успішності.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews