Військові буковинських центрів комплектування не тільки виписують повістки, а й захищають Україну на фронті (ФОТО)

16.08.2022 01:09   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
Військовослужбовці територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Чернівецької області продовжують удосконалення бойових навичок.
 
Так, чергова група військовослужбовців рот охорони Чернівецького РТЦК та СП пройшла підготовку на одному з полігонів, де протягом кількох діб бійці відточували навички стрільби, мінно-вибухової роботи, інженерно-технічного обладнання позицій, а також тактичної підготовки.
 
За словами начальника Чернівецького РТЦК та СП полковника Юрія Миронця бойова підготовка проходить регулярно, згідно плану занять, адже військовослужбовці територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, їх рот охорони, беруть активну участь у захисті нашої держави у найгарячіших точках протистояння з окупантами.
 
- Досить часто ми бачимо у коментарях під різноманітними дописами у соцмережах, що військовослужбовці територіальних центрів лише сидять у зручних кабінетах чи виписують повістки на вулицях. Ці коментарі чудово лягають у наратив, що його поширюють російські пропагандисти, для підриву авторитету Збройних Сил України в цілому та органів місцевого військового управління зокрема. Насправді це не так. Наші солдати, сержанти та офіцери, постійно поповнюють лави сухопутних та десантно-штурмових військ, і це не поодинокі випадки, а системна цілеспрямована робота. Окрім цього, Чернівецьким обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки було сформовано стрілецькі батальйони, які вже давно на бойових позиціях та виконують завдання за призначенням. Їх підрозділи очолили офіцери, вихідці із територіальних центрів комплектування.
На жаль, маємо і втрати. І як би гірко не було назавжди прощатися з побратимами, з якими служили пліч-о-пліч, робимо все, що від нас залежить аби їхні жертви були не даремними.
Кожен новий день наближає нас до перемоги, а окупантів до неминучої і ганебної поразки. Тому оволодіння військовими навичками, повна готовність до виконання бойових завдань є одним із пріоритетів у діяльності особового складу територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, - зазначив полковник Юрій Миронець.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews