Прихисток на Буковині знайшли 106 тисяч переселенців, однак їхня кількість зростатиме

19.08.2022 07:58   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Наразі на Буковині перебувають понад 106 тисяч вимушених переселенців, з них - 35 150 дітей. Водночас в області очікують на збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб.

Про це йшлося під час зустрічі начальника Чернівецької ОВА Руслана Запаранюка із представниками міжнародних фінансових та благодійних організацій, які працюють у нашому краї.

- Ми очікуємо на збільшення кількості вимушених переселенців. Спільно маємо допомогти тим, хто рятується від війни – забезпечити їх житлом, продуктами харчування тощо, - зазначив начальник ОВА.

Представники міжнародних організацій розповіли, над якими проєктами наразі працюють у Чернівецькій області. Йдеться, зокрема, про реконструкцію житла для внутрішньо переміщених осіб, модернізацію системи опалення в таких будівлях, облаштування місць для тимчасового проживання ВПО побутовою технікою та інше.

Під час зустрічі Руслан Запаранюк наголосив на тому, що забезпечення ВПО теплим житлом – це одне із основних завдань, над яким працюють у краї.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews