Богдан Куценко

Богдан Куценко

письменник, журналіст, волонтер

Сина-десантника тричі водили на розстріл

07.12.2022 08:36   Джерело: CvNews
Автор : Богдан Куценко
Пані Ганні 52 - вчителювала у Князівці на Херсонщині більше 35 років. Вона навіть коли плаче - і тоді теж посміхається. Мають із чоловіком землю, мали трактор, сівалку, оббризкувач, косарку, гарний будинок. Усе знищене, земля всіяна снарядами, врожаї гниють у полях і жоден сміливець туди не поїде.
 
Ми заходимо з вулиці в двір - холодно, хати більше нема, але їй це нічого - Головне що цих більше немає. Тут у мене троянди були, засклена тераса а на ній лавка-гойдалка - вказує пальцем на обгорілий каркас. Чоловік два роки тому дарував на п'ятдесят.
 
Закриває лице, не плаче, сльозу витирає, веде далі.
 
Син - начальник пожежної частини, колишній десантник - тричі водили на розстріл, додому прийшли і сказали - фотографії всі познімай. Фотографії із присяги під прапором. Говорить це і ще додає - чоловік до нього поїхав, тут недалеко. Поїхав і каже мені - не ходи до посадки по дрова, усе заміноване.
 
Веде за розбитий будинок - на вогнищі казанок із грибами. Мішає гриби, пінку зніма, посміхається в пару і дим. Закрию, щойно приїду - буде на зиму. Говорить до себе, пінку зніма, посміхається.
 
А що це за гриб красивий такий? - питаю насамкінець. Решітка Синьоножка, дуже смачна, в посадці багато.
 
Богдан Куценко з пані Ганною. Фото Carl Court (Getty images)
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews