Розвідувальні служби рф, ведучи війну проти нашої країни, аналізують соціальні мережі, маючи на меті отримати інформацію про переміщення захисників України, військової техніки чи дислокацію систем протиповітряної оборони.
Тому за сучасних умов неабиякого поширення соціальних мереж, кожен смартфон стає зброєю через людей, які заради слави та гонитви за вподобайками дають ворогові цю необхідну інформацію, що врешті-решт може коштувати занадто дорого для держави в цілому, пише Ukrnews.
Перегляньте також:
- Чернівці затоплює: Головна, автостанція на Садовій і Калинка у воді (відео)
- У Центральній клінічній лікарні в Чернівцях планують капремонт приймального блоку та кімнати для виписки новонароджених
Фільмування та викладення до мережі пересувань, чи то дій наших армійців може загрожувати кримінальною відповідальністю, яка передбачена статтею 114-2 Кримінального кодексу України з покаранням у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.