Понад тисячу пасік обстежать на Буковині для проведення лабораторних досліджень

Опубліковано:
28 Квітня, 2023 о 08:08
Понад тисячу пасік обстежать на Буковині для проведення лабораторних досліджень
Бджоли. Фото з мережі Інтернет

На Буковині здійснюватимуть ветеринарно-санітарне обстеження пасік із проведенням клінічного огляду бджолосімей та відбором матеріалу для проведення лабораторних досліджень.

Наразі в краї зареєстровано 1008 пасік. Відповідно до плану протиепізоотичних заходів щодо профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2023 рік спеціалістами державних установ ветеринарної медицини Чернівецької області до 15 травня 2023 року здійснюватиметься ветеринарно-санітарне обстеження пасік із проведенням клінічного огляду бджолосімей (10% від загальної кількості) та відбором матеріалу для проведення лабораторних досліджень на вароатоз, нозематоз, акарапідоз, європейський та американський гнилець.



З датами проведення планових протиепізоотичних заходів на пасіках можна ознайомитись нижче:

– Графік обстежень Вижницького району

https://bit.ly/3LAnB8u

– Графік обстежень Дністровського району

https://bit.ly/3Niy2Pt

– Графік обстежень Чернівецького району

https://bit.ly/3LgiSaC

Також, щоб допомогти пасічникам ефективно організувати процес медозбору, діє інтерактивна «Карта бджоляра». 

Дізнатися більше про ресурс можна за посиланням: https://honey.cfg.com.ua

 
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #бджоли, #новини буковини, #новини чернівців, #обстеження, #пасіка, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону
12:33, 4 Липня, 2025

Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону

Блоги

ТОП новини Буковини: