Розмістили його на першому поверсі Веренчанської сільської ради. Приміщення відремонтували за кошти місцевого бюджету. На роботи витратили 1,5 млн. грн. У центрі надаватимуть майже 200 адміністративних послуг.
Більшість ЦНАПів — інклюзивні. Їх створено за стандартами ЄС, відповідно до яких враховуються інтереси осіб з інвалідністю. У 9 центрах, окрім стандартних послуг, можна скористатися паспортними послугами, у 2-х працюють сервісні центри МВС, де проводять реєстрацію транспортних засобів та посвідчення водія. Невдовзі послуги МВС можна буде отримати ще в 5 громадах.
Перегляньте також:
- Палив релейну шафу та фіксував на відео будівлю СБУ: у Чернівцях судили військового, якого завербували для диверсій
- У Чернівцях планують відремонтувати завулок за понад 1,3 млн грн
Наявність ЦНАПів робить державні послуги швидкими, якісними та зручними для всіх громадян. Лише за перше півріччя 2023 року ЦНАПи області надали майже 174 тисячі послуг.
ЦНАПи планують відкрити у всіх громадах області.
– У травні цього року дав доручення головам 13-ти територіальних громад Чернівецької області: Боянської, Банилівської, Брусницької, Веренчанської, Заставнівської, Горішньошеровецької, Лівинецької, Кадубовецької, Карапчівської, Конятинської, Петровецької, Сучевенської, Тарашанської – із завданням створити ЦНАП та закупити необхідне обладнання для забезпечення надання адміністративних послуг. У деяких громадах ЦНАПи вже запрацювали, відкриття в інших заплановано до кінця 2023 року, – каже начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.
З 1 січня 2024 року 100% мешканців області будуть забезпечені доступними адмінпослугами у тих громадах, де вони проживають.